SARIVELİLER BAŞKAN KURUMSAL FAALİYETLERİMİZZİYARETÇİ DEFTERİFOTO GALERİBEYAZ MASA İLETİŞİM
İLÇEMİZDE ASFALTSIZ YOL KALMIYOR…

        Sarıveliler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Baş mahalle ve Karakaya mahallesi Mustafa Kulak caddesi, Ulucami mahallesi Akdeniz caddesi, K. Karapınar mahallesi Fazilet sokak, Çakıllar ve Yeşilyurt mahallesi Malazgirt caddesi, Adiller mahallesi Mustafa Barcın ve Şehit Öğretmen Ali Yıldız caddesi, Turcalar mahallesi Yıldırım ve Hafız sokak, Ortaköy mahallesi Merkez, Fatih Sultan Mehmet ve Araplar sokaklarında asfalt kaplama çalışmalarına başladı.

        Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur, Sarıveliler’in mahallelerinde stabilize olan yaklaşık 13 kilometrelik alt yapısı tamamlanan yolun asfaltlama çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek, “Biz belediye olarak hemen her kulvarda Sarıveliler’i yaşanabilir bir kent haline getirmenin çaba ve gayreti içerisindeyiz. Sarıveliler Belediyesi olarak Sarıveliler’de halkımızın huzur ve mutluluğu adına belediyecilik anlamında geliştirdiğimiz projelerimizi tek tek hayata geçirmek adına yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yollarımızı güzelleştirme ve çevre düzenleme çalışmalarına ara vermeden devam edeceğiz. Söz verdiğimiz gibi asfaltsız hiçbir yol kalmayacak demiştik, bunu gerçekleştirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Yürüttüğümüz hizmetlerimiz vatandaşlarımızın daha modern ve çağdaş yaşam alanlarında hayat sürebilmelerine katkı vermektir. Dolayısıyla Belediye olarak vakti boşa geçirmemeye, özellikle asfalt, yol çalışmalarını tamamlamaya azami gayret gösterdik ve çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Sarıveliler gelişmekte olan bir ilçe olma yolunda ilerliyor. Belediye hizmetleriyle gelen bu gelişmişliği ve değişimi artık halkımız görmekteler. Sarıveliler’de hizmetlerimize bağlı olarak bir takdir sürecinin işlediğini görüyorum, hemşehrilerimin yüreğine sağlık. Sarıveliler’in insanı her alanda bir fazla hizmeti hak ettiğini biliyor ve heyecanımızın, çabamızın da bu yönde olduğunu ifade etmek istiyorum” dedi.

        Sınırlı imkanları en verimli şekilde kullanarak ilçe halkına hizmet vermeye çalıştıklarını belirten Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur,” Tüm çabamızla İlçemizin sorunlarının halledilmesi, huzuru ve refahı için çalışıyoruz. Yol yapım, kumlama, yenileme ve asfaltlama çalışmalarını gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bize desteğini esirgemeyen dostlarımıza katkılarından dolayı teşekkür edip saygılar sunuyorum” dedi.

        650.000.00 TL maliyeti olan 13 kilometrelik yolun asfaltlanması Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur’un bireysel girişimleri ile belediyemizden bir kuruş para çıkmadan hibe kapsamında özel sektöre yaptırılmıştır.

    

SARIVELİLERTV• Tüm Videolar
BASINDA BELEDİYEMİZBizi Takip Edin. KURUM REHBERİA-Z İnceleyebilirsiniz.
© Her Hakkı Saklıdır. Sitemizdeki yazı ve resimler izin alınmadan kullanılamaz.